Буковинець пред’явив поліціянтам фальшиве посвідчення водія: йому загрожує до 2 років тюрми

На початку квітня цього року на Вижниччині поліцейські виявили кермувальника авто, який пред’явив посвідчення водія з ознаками підробки. За такі дії порушнику загрожує до двох років обмеження волі.

Під час патрулювання вулиць села Іспас поліцейські помітили автомобіль, водій якого порушив Правила дорожнього руху. На законну вимогу правоохоронців пред’явити їм документи для перевірки, 28-річний водій автомобіля «ВАЗ» надав водійське посвідчення з ознаками підробки (бланк не відповідав встановленому зразку, який перебуває в офіційному обігу на території України).

Буковинець пояснив правоохоронцям, що придбав ці документи через мережу Інтернет у невідомої особи. Поліцейські вилучили водійське посвідчення та направили його для проведення відповідної експертизи.

Дізнавачі поліції повідомили про підозру чоловіку у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

 
Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.