Буковинка на своєму городі вирощувала мак

59-річна жителька Новоселицького району вирощувала на своєму городі снодійний мак, а в підсобному приміщенні зберігала речовини рослинного походження. За вказане правопорушення жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Здійснюючи оперативно-профілактичні заходи «МАК 2021», співробітники відділення поліції №6 (м. Новоселиця) Чернівецького районного управління поліції виявили в селі Топорівці незаконний посів нарковмісних рослин. Місцева жителька вирощувала на своєму городі рослини снодійного маку. Також правоохоронці виявили у підсобному приміщенні будинку буковинки 500 грамів подрібненої речовини рослинного походження.

Співробітники поліції вилучили у жінки нарковмісні рослини та речовини і направили їх на експертизу до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

За вказаним фактом слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за вчинення кримінальних правопорушення та проступку , передбачених частинами:

         1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту);

         1 статті 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, з 2 червня розпочалася практична фаза загальнодержавної операції «МАК-2021». Поліцейські Буковини продовжують проводити заходи, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку та конопель.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.