Вимагали від буковинця 1200 доларів: завершено досудове розслідування

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури  завершено досудове розслідування відносно трьох жителів Чернівців за фактом вимагання – вимоги передачі чужого майна з погрозою насильства над потерпілим  (ч. 2 ст. 189 КК України).

За даними слідства, в період з березня по квітень троє мешканців                       м. Чернівці за попередньою змовою, неодноразово, погрожуючизастосуванням насильства над потерпілим, вимагали у останнього грошові кошти в сумі 1200 доларів США.

Одночасно, як гарантію виконання своєї вимоги, один із співучасників незаконно, з погрозою застосування насильства, що не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, заволодів транспортним засобом, який належав на праві власності брату потерпілого (ч. 2 ст. 289 КК України).          

Також, під час обшуку житла у цього співучасника співробітниками правоохоронних органів виявлено та вилучено бойові припаси та психотропну речовину – амфетамін, які він зберігав без передбаченого законом дозволу. Йому інкримінують незаконне поводження з бойовими припасами, тобто носіння, зберігання, придбання бойових припасів без передбаченого законом дозволута незаконне придбання та зберігання психотропних речовин без мети збуту (ч.1 ст. 263 КК України, ч.1 ст.309 КК України).

 Чернівецька обласна прокуратура

peredplata