На Буковині поліція провела обшуки в закладах грального бізнесу: що виявили та вилучили

Від початку цього року слідчі поліції ГУНП в Чернівецькій області розпочали 35 кримінальних проваджень за статтею 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Правоохоронці продовжують виявляти факти незаконної діяльності проведення азартних ігор без відповідної ліцензії.

У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України, працівники Слідчого управління спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ та СБУ у Чернівецькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернівецької області провели дев’ять санкціонованих обшуків у місцях проведення азартних ігор.

У результаті цих заходів правоохоронці виявили та вилучили:

         49 моніторів;

         48 системних блоків;

         38 клавіатур;

         2 роутери;

         камери відеоспостереження.

Нагадаємо, 20 грудня минулого року набрало чинності розпорядження Кабінету Міністрів України №1325-р «Про протидію гральному бізнесу» щодо заборони діяльності з розповсюджування лотерей, діяльність яких не віднесена до організації та проведення лотерей, не заборонених Законом України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Для виявлення і припинення незаконного грального бізнесу поліцейські продовжують відпрацьовувати територію Буковини та здійснювати заходи щодо виявлення таких фактів.

Джерело: відділ комунікації поліції Чернівецької області