Справа педофілів у Чернівцях: прокуратура обіцяє повідомити подробиці розслідування.

 
Двом чоловікам, яких підозрюють у педофілії, термін строку тримання під вартою продовжено до 26 листопада.

Про це a повідомили у пресслужбі Чернівецької обласної прокуратури.

Підозрюваним термін тримання під вартою продовжували вже чотири рази.

Водночас у прокуратурі зазначають, що розслідування справи наближається до завершення. Найближчим часом у прокуратурі обіцяють повідомити деталі розслідування справи чернівецьких педофілів і передати справу до суду.

Результати розслідування правоохоронці повідомлять на брифінгу 5 жовтня.

Історія з педофілами у Чернівцях: що відомо

74-річний чернівчанин разом зі своїм 66-річним товаришем створив у власній квартирі місце розпусти, де розбещував і вступав у статеві зносини з особами, що не досягли 16-річного віку.

Правоохоронці взяли їх під варту з підозрою у педофілії з можливістю внесення застави.

Чоловіки внесли суму застави у розмірі 45,4 тисячі гривень (для 74-річного затриманого) та 113,5 тисяч гривень (для його 66-річного товариша)

Пізніше підозрюваних у педофілії чернівчан взяли https://molbuk.ua/chernovtsy_news/223860-dvokh-pensioneriv-pedofiliv-z-chernivciv-uzyaly-pid-vartu.html з альтернативою внесення застави у розмірі майже 2 млн грн.

Один з підозрюваних у педофілії, якого затримали у Чернівцях, виявився керівником відділення “Музичне мистецтво” Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв імені Сидора Воробкевича.

Згодом його відсторонили від посади працівника Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв імені Сидора Воробкевича, якого підозрюють у педофілії.

peredplata