Аудитори Буковини забезпечили протягом січня-вересня 2021 року відшкодування втрат на суму 31,9 млн грн та отримання економічного ефекту на суму 17,0 млн грн

За результатами проведених протягом січня – вересня 2021 року заходів державного фінансового контролю в Чернівецькій області виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму понад 1,2 млрд грн та втрат внаслідок неефективних управлінських рішень на суму понад 2,5 млрд грн.

Про це інформує Управління  Західного  офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, зважаючи на порушення, виявлені у попередніх звітних роках, на суму понад 31,9 млн грн.

За результатами проведених 5 державних фінансових аудитів надано 53 пропозиції щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна, від упровадження яких, зважаючи на пропозиції, надані в минулих періодах, досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 17 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 17 ревізій та перевірок закупівель, а також 3 державних фінансових аудитиів, за результатами розгляду яких, зважаючи на раніше передані, розпочато 12 досудових розслідувань. Крім того, матеріали 4 ревізій та 2 аудитів долучено до кримінальних проваджень.

 

 

peredplata