У Чернівцях “лежить” сайт ОДА через атаку хакерів.

У Чернівецькій області від хакерської атаки постраждав сайт Чернівецької ОДА.

Про це пише molbuk.ua

У ніч з 13 на 14 січня було здійснено хакерську атаку на низку урядових сайтів, зокрема МЗС, МОН та інші.

Зловмисники на головних сторінках цих сайтів розмістили повідомлення провокаційного характеру. Роботу більшої частини атакованих державних ресурсів вже відновлено. Контент сайтів при цьому залишився без змін, і витоку персональних даних не відбулося. Інші сайти відновлять роботу найближчим часом.

У пресслужбі Чернівецької ОДА пояснили, що сайт зроблений та розміщений на урядовій платформі.

“Якщо “висить” сайт Кабміну, то наш відповідно — теж. Їхній технічний відділ уже розбирається з цим питанням”, — кажуть у пресслужбі.

Також через технічні несправності не працює сайт Головного управління ДСНС у Чернівецькій області. Проте у прес-службі повідомили, що найближчим часом технічну проблему усунуть.

Також не працює сайт Господарського суду Чернівецької області.

“Звертаємо увагу учасників проваджень та заінтересованих осіб! Сьогодні у Господарському суді Чернівецької області, з незалежних від суду причин, електронна пошта та офіційний сайт не працюють. Про час відновлення їх роботи повідомимо додатково. Просимо вибачення за тимчасові незручності”, – повідомили на фейсбук-сторінці суду.

Кібератаки на урядові сайти України цієї ночі назвали у Держспецзв’язку одними з найпотужніших. За словами представника відомства, зараз подальших атак не фіксують, а деякі сайти відключили навмисне, щоб захистити.