Намагався затримати грабіжника: У Будапешті просто на вулиці закарпатець зарізав закарпатця

Поліція Будапешту затримала людину, яку підозрюють у вбивстві 39-річного чоловіка в 16-му районі угорської столиці. До розшуків було залучено 20 слідчих.

Трагедія сталася у неділю у тихому спальному районі. Загиблий, Шандор Н. кілька років тому разом із дружиною та двома доньками переїхав із Закарпаття. Родина мешкає у квартирі на першому поверсі одного з будинків, пише telex.hu.

Чоловіка, які стікав кров’ю, знайшов один з перехожих. А потім викликав поліцію. Потерпілий перебував у шоковому стані. Лікарі швидкої допомоги доставили його до лікарні, де він незабаром помер.

«Я спіймав грабіжника, а мене зарізали», — усе, що чоловік зміг сказати поліції. Згодом було переглянуто запис камери спостереження, що дозволило визначити, куди попрямував нападник.

Згодом, завдяки фотокопіям, місцеві жителі впізнали розшукувану особу. Також один з його колишніх колег повідомив, що чоловік не вийшов на роботу, що викликало ще більшу підозру.

Правоохоронці доставили ймовірного вбивцю до відділку поліції, де чоловік почав плакати і зробив детальне зізнання.

Підозрюваний розповів, що він не хотів нікого вбивати. Нібито випадково забрів у цей двір, оскільки шукав туалет. Утім свідки стверджують, що бачили як чоловік приглядався до припаркованих автівок і намагався їх відкрити.

Затриманий стверджує, що злякався коли до нього підбіг чоловік і вихопив ніж для самооборони. Утім удар виявився смертельним – прямо в серце. Ніж він сховав, а згодом показав схованку поліції.

Підозрюваний народився в Україні, працював муляром і кілька років тому отримав громадянство Угорщини. Також з’ясувалося, що щодо нього відкрито справу за підробку документів. Наразі подробиці не уточнюються.

За дивних обставин і жертва і нападник родом із Закарпаття, обидва народилися у 1982 році, у населених пунктах, що знаходяться за 8 км один від одного, і працювали мулярами в Угорщині. Однак за даними поліції ніколи не були знайомі.

Дружина вбитого у Будапешті закарпатця розповіла про обставини трагедії

Закарпатець у той трагічний вечір курив на балконі, коли помітив підозрілу фігуру, яка блукала між припаркованими у дворі автомобілями.

“Шоні завжди комусь допомагав, це була просто його манія, у хорошому сенсі. Але ця доброта і готовність допомогти призвели мого чоловіка до смерті”, – розповіла Рената, дружина загиблого 39-річного закарпатця.

Жінка розповіла, що чоловік у той недільний вечір курив на балконі, аж коли помітив підозрілу фігуру, яка блукала між припаркованими у дворі автомобілями.

“Даремно я просила його цього не робити, але він одразу спустився вниз, не слухаючи мене. Я дуже переживала, що він потрапить у біду, тому побігла за ним. Але вже тоді побачила Шоні всього у крові. Він буквально впав непритомним мені на руки. Його доставили до лікарні, але лікарі вже не змогли нічим допомогти…”, – розповіла вбита горем жінка.

 

Ренаті було всього 15 років, коли вона зустріла свого чоловіка, і з тих пір вони жили разом і кохали один одного. Жили на Закарпатті, але в надії на краще життя Шандор поїхав працювати в Угорщину. Два роки тому сім’я вирішила, що більше не можуть жити один без одного, тому Рената та дві дівчинки переїхали до Будапешта, до чоловіка і батька.

Усі вільні хвилини вони проводили разом. Рената попрощалася з коханим чоловіком на своїй сторінці у Facebook: «Твоя дорога душа тепер у мирі… Але моє серце назавжди буде розриватися від болю…»