«Слуга народу» з Чернівців Мазурашу заявив, що має питання до скандального відео з Трухіним.

Народний депутат від фракції “Слуга народу” з Чернівців Георгій Мазурашу заявив, що має питання до ситуації з оприлюдненим журналістами “Української правди” відео, на якому його колега по політсилі Олександр Трухін після ДТП намагається дати хабаря співробітникам поліції.
Як повідомляє molbuk.ua, про це Мазурашу сказав сьогодні в прямому ефірі телеканалу “Україна 24

Так, на запитання ведучих, чи виключатимуть Трухіна з фракції “СН” після оприлюдненого відео, Мазурашу сказав, що поки не знає.

“Чи виключимо ми його з фракції? Це вирішується на засіданні фракції. Коли буде це засідання – поки не знаю”, – сказав нардеп.

Водночас Мазурашу зауважив, що на цьому засіданні “слуги” “напевно будуть обговорювати і ці питання, враховуючи резонанс”.

“Щодо Олександра – насправді дивно […] чому так довго ці кадри дійшли до адресата. Маю на увазі, коли вже побачили світ. Дуже цікаві коментарі перед цим були в ефірі. Насправді є питання…”, – сказав Мазурашу.

Ведучі поцікавились у нардепа, чи після вчорашнього оприлюднення відео депутат виходив на зв’язок із Трухіним, на що Мазурашу відповів:

“Ні, я з ним не спілкувався. Я лише раніше намагався з’ясувати, запитував його на побутовому рівні – чи був він за кермом. Він сказав, що, звісно, що ні. Ну, так він відповів”.

Разом з тим, Мазурашу вважає, що кожен громадянин України, не залежно від статусу і посади, має відповідати за свої вчинки.

“Якщо Олександр, наприклад, був би за кермом і скоїв ДТП – це одна історія, одна відповідальність. Якщо він не був за кермом і намагався дати неправомірну вигоду правоохоронцям – це інша відповідальність. У будь-якому разі кожен має відповідати за свої дії”, – сказав нардеп.

На запитання, чи буде Мазурашу голосувати за виключення Трухіна із членів фракції “Слуга народу”, нардеп відповів:

“Очевидно, що все-таки треба буде для себе додізнаватися деталі. По цій історії, як вона зараз виглядає, то, напевно, я би голосував за виключення його з фракції. Хоча були моменти, коли за виключення Дубінського я, скажімо, не голосував”.

Ведучі поцікавились у нардепа, про які “150 тисяч бонусів” говорив на скандальному відео Трухін, а також зауважили, що ці гроші, ймовірно, не задекларовані. Нардеп відповів, що йому нічого про них не відомо.

“Я не знаю, що це за гроші, яка їх природа. Це теж треба знати. Він, напевно, найкраще знає. Він і Господь Бог”, – сказав Мазурашу.

Нагадаємо, учора видання “Українська правда” оприлюднило розслідування з ДТП за участю нардепа “Слуги народу” Олександра Трухіна. На оприлюдненому журналістами відео видно, що після аварії Трухін намагався дати хабаря правоохоронцям.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що із цією справою мають розібратися правоохоронці, але відповідальність за подібні речі має бути.

peredplata