Буковино! До опору!

Буковино! До опору!

Вони арештували не Юлю, вони арештували Україну. Сьогодні у Києві арештовують тих, хто в опозиції до цієї влади. Завтра будуть арештовувати кожного з нас.
Злочинно бути байдужим у цей час. Треба чинити опір диктатурі. Інакше повториться 37-й рік.

Всі до опору!

У Чернівцях, як і у столиці України стають на прю з диктатурою. Днями опозиційні партії Фронт Змін, ВО «Батьківщина», Рух, ВО «Свобода», ПРП, «Народна Самооборона» організували мітинги перед ОДА. Люди оголосили акцію опору, що триватиме аж до перемоги, або до загину. До протестуючих долучилися ряд інших партій «Наша Україна», «УДАР», КУН, «За Україну» та ряд громадських організацій. Обласна організація Націоанльної спілки журналістів України на засіданні президії закликала своїх членів до опору диктатурі всіма методами і чином.


Україна перед небезпекою.
Або ми їх, або вони нас!
Вибору нема! Всі – до опору диктатурі!

Петро Кобевко

0 thoughts on “Буковино! До опору!

  1. А я попереджував, що Кобевко буде закликати людей до повстання. Де мій однопартієць Харабара? Чому не арештує цього заколтника? Він нас може позбавити влади. Одного разу Кобевко це зробив У 2004 році. Ізолювати негайно, пане Харабара

  2. іване, в якому конкретно місці йдеться про заколот? чи слово диктатура у вашій партії вважається протизаконним?

  3. А дуже шкода, що нема заколоту. Треба аби був. Бо іношого виходу нема . Дістали вже!

  4. іван партія регіонів ти мабуть один з тих які проводили репрепресії в часи комунізму або це робили твої батьки здается треба зробити люстрацію а потім кастрацію.

  5. Люстрацію зробити обов"язково. Тоді жодного регіонала не буде при владі. Бо вони всі вийшли з комуністів і комсомольців. А я особисто Юлю не підтримував за неї не голосував. Але якщо ви так з нею поступаєте, то вважайте мене її виборцем і її прихильником. Так і дограєтеся до самаго краю. Буде вам велика кара!

  6. в тих країнах де зробили люстрацію таких проблем немає такщо підтримую дьордія.

  7. Кобовко правий. Лише сліпий й одноразово глухий, або мертвий не може помічати яке свавілля діється довкола. І це на 20-му році незалежності! Господи, помилуй!

  8. Опір бандюганам треба чинити всіма засобами і скрізь. Інакше згинемо як обри. До опору, Буковино!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.