Українські військові знищили командувача Чорноморського флоту рф у Севастополі — ССО ЗСУ

Після ураження штабу Чорноморського флоту рф у Севастополі загинули 34 офіцери, серед них — командувач ЧФ рф.

Про це повідомили Сили спеціальних операцій ЗСУ.

Зазначимо, командувачем Чорноморського флоту рф з 2022 року є адмірал Віктор Соколов. За даними українських захисників, ще 105 окупантів унаслідок атаки по штабу Чорноморського флоту рф 22 вересня було поранено. А сама будівля штабу не підлягає відновленню.

ССО ЗСУ також опублікували оновлену інформацію щодо втрат росії в результаті проведення спецоперації зі знищення великого десантного корабля «Минск» у ніч проти 13 вересня.

«Враховуючи факт, що ВДК “Минск” мав на наступний день вийти на бойове чергування, особовий склад був присутній на [судні]. Безповоротні втрати склали 62 окупанти», — йдеться у повідомленні.

Про операції України

Уночі проти 13 вересня українські військові вдарили ракетами по судноремонтному заводу імені Серго Орджонікідзе (відомому як «Севморзавод») в окупованому Севастополі, пошкодивши два кораблі: ВДК «Минск» та підводний човен «Ростов-на-Дону».

А 22 вересня українські військові вдарили по штабу Чорноморського флоту рф в окупованому Севастополі. Перед цим в окупованому Криму зранку працювала російська ППО, для прикриття Севастопольської бухти росіяни використовували димову завісу. Вибухи лунали в районі Інкермана, у районі аеродрому «Бельбек», у Саках, у районі села Березівка. Двічі за день на Керченському (Кримському) мосту перекривали рух.

Після поширення кадрів зі зруйнованою будівлею у соцмережах у Міноборони росії визнали «приліт» у штаб. Спершу там заявили про одного загиблого військового унаслідок удару, але потім виправили, що той «зник безвісти».

За даними розвідки України, унаслідок удару по штабу загинули щонайменше 9 російських військовослужбовців. Ще 16 окупантів зазнали поранень, зокрема генерали. Генштаб ЗСУ розповів, що ця атака є операцію ССО ЗСУ під назвою «Крабова пастка».

 

peredplata