Дайте їм час на відновлення! У Чернівцях родичі військовослужбовців ТРО провели мітинг

 

 

У Чернівцях біля міської ради зібрався мітинг на підтримку військових 92 батальйону 107 окремої територіальної оборони. Їхній батальйон, за словами мітингувальників, планують розформувати, а воїнів перевести в 110 окрему механізовану бригаду.

Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua.

“Їхній батальйон хочуть розформувати, а військових віддати в підпорядкування 110 окремої механізованої бригади. Наші вимоги – щоб їхній батальйон не розформовували, дали їм час на відпочинок і лікування та доукомплектували”, – каже донька одного з військових С. Карюк.

“Хлопці воювали шість місяців на Бахмутському напрямку.Вони не відмовляються служити, але це наразі не боєздатний підрозділ. Хтось загинув, хтось у полоні, хтось поранений, хтось хворий.

Як каже пані Олеся, після боїв під Бахмутом військових відправили в тил, де вони пробули близько місяця. Згодом військових відправили на Донбас.

“Їм казали, що оскільки вони не відпочили, то знаходитимуться на третій лінії. Проте тепер їх змушують воювати на найгарячішому напрямку. Кажуть, що якщо не підуть воювати, то будуть дезертирами. Тому поки вони в буковинському ТрО, нам потрібно захищати своїх людей”, – зазначає О. Решетюк.

За словами пані Олесі, основні проблеми, на які нарікають військові – це недостатня кількість особового складу для належного виконання бойових завдань, загальне психологічне та фізичне виснаження, мала кількість часу на відновлення.

Під час розмови з пані Олесею до іншої мітингувальниці пані Тетяни зателефонував її чоловік, військовий Микола Дрожжа. Він повідомив, що вже з’явився наказ про їхнє переведення, але в яку бригаду не уточнив.

“Вже є наказ щодо переведення більшості людей в інший підрозділ. Прізвищ поки не знаємо. Це інша бригада, яка знаходиться наразі на найнебезпечнішому напрямку”, – каже Микола Дрожжа.

Далі мітингувальники планують звернутися до керівництва Чернівецької обласної військової адміністрації.

peredplata