Зеленський присвоїв Валерію Залужному та Кирилу Буданову звання Герой України

8 лютого 2024 року стало відомо, що головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний іде у відставку. А пізніше виявилось, що глава держави підписав указ, яким надав генералу почесне звання Героя України.

Про це йдеться на офіційному сайті Офісу президента.

“За видатні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу постановляю: присвоїти звання Героя України з врученням ордена “Золота Зірка” Залужному Валерію Федоровичу – генералу”, – сказано у новому указі, підписаному у день звільнення головнокомандувача.

Водночас, звання Героя України отримав і начальник Головного управління розвідки МО Кирило Буданов. Йому також присвоєно почесне звання – за особисту мужність та героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Нагадаємо, що інформація про звільнення Валерія Залужного з’явилася ще наприкінці січня 2024 року. Тоді чутки не знайшли підтвердження, але вже на початку лютого стало відомо, що головнокомандувач все ж таки пішов у відставку. Володимир Зеленський призначив на його місце командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського.

Джерело: https://top.today.ua

 

peredplata