На Буковині колишній військовий викрав у пенсіонерів 900 тисяч грн

Злодій, який вкрав у пенсіонерів понад 900 тис грн заощаджень, отримав справедливий вирок на Буковині

 Про це інформує  пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Йдеться про 20-річного юнака, колишнього військовослужбовця, який упродовж тривалого часу таємно проникав у житло двох людей похилого віку у с. Мамаївці Чернівецького району та потроху викрадав їхні заощадження. Усього зловмиснику вдалось привласнити понад 900 тис грн у еквіваленті.  

Його дії кваліфіковано за ч.3 ст.185 КК України (крадіжка) та вироком суду першої інстанції призначено покарання у вигляді 1 року 6 місяців позбавлення волі.

Однак із цим рішенням не погодились прокурори Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону, які подали апеляційну скаргу.

Обвинувачі довели, що при винесенні вироку суд першої інстанції неправильно застосував Закон України про кримінальну відповідальність, що призвело до призначення занадто м’якого покарання, яке не відповідає тяжкості вчиненого кримінального правопорушення та особі підсудного.

Чернівецький апеляційний суд взяв до уваги доводи прокурора та призначив нове, справедливе покарання – ув’язнив зловмисника на 3 роки і 6 місяців.