Хотіла купити авто: чернівчанка шахраю заплатила майже 100 тисяч авансу

Найбільш розповсюдженою схемою аферистів є купівля-продаж товарів в інтернет-майданчиках. Зловмисники реєструються під вигаданим ім’ям, вказують тимчасові телефонні номери і виставляють у продаж неіснуючий товар. А коли отримують гроші чи завдаток –  зникають.
Учора, 15 серпня, до поліції звернулася 30-річна жителька міста Чернівці та повідомила що стала жертвою шахрайства. Заявниця розповіла поліцейським, що побачила оголошення про продаж автомобіля на одній інтернет-платформі. Псевдопродавець, увійшовши в довіру до жінки, шахрайським шляхом заволодів 96 тисячами гривень. Ці кошти чернівчанка перерахувала як аванс для придбання автомобіля. Однак, бажане авто так і не отримала.

За вказаним фактом дізнавачі поліції розпочали кримінальне провадження, передбачене частиною 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліцейські вкотре звертаються до буковинців бути уважними та обережними купуючи товари через мережу Інтернет. В жодному разі не здійснюйте оплату чи передоплату за товар, а замовляйте його з доставкою і тільки після огляду, оплачуйте його.

Крім цього, варто перевірити вказаний в оголошенні номер телефону через пошукові системи. Імовірно, що коли товар вам пропонує шахрай, попередні жертви таких послуг уже залишили свої відгуки.

Лише пильність збереже ваші заощадження

 
Джерело: Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області
 
 

peredplata