Василя Аксенина поховають 15 березня на Алеї слави

Василя Аксенина поховають 15 березня на Алеї слави

Героя Майдану Василя Асенина поховають у Чернівцях на Центральному кладовищі на Алеї слави. Поховання відбудеться у суботу, 15 березня.

Фінасові затрати на поховання взяв на себе чернівецький \”Удар\”, оскільки Василь Аксенин їхав на Майдан від \”Удару\” і жив у їхньому наметі.

До обіду у п’ятницю \”ударівці\” планують забрати тіло Василя Аксенина з польського кордону. Вже готова машина швидкої допомоги. Супроводжувати \”швидку\”будуть машини Автомайдану.

Родичі захотіли, щоби спочатку Василя Аксенина відвезли додому і він ніч був там, щоби з ним могли попрощатися родичі і друзі. У суботу о 9.00 розпочнеться громадскька панахида в приміщенні обласної філармонії. Вона триватиме до 10.30. потім труну з тілом віднесуть до пам’ятника Шевченка, де греко-католицькі священики відспівають Василя Аксенина.

Героя Майдану Василя Аксенина, як і Олександра Щербанюка, будуть нести на руках до центрального цвинтаря через усе місто.

Салют буде військовий. Родичі попросили не залучати до цього міліціонерів, бо саме міліціонери стріляли у Василя Аксенина. На похоранах не буде виступів жодного політика, лише тих людей, які були з Василем поруч на Майдані.

peredplata