На Буковині службовець вимагав гроші у волонтера за вступ до благодійної організації

На Буковині слідчі поліції повідомили про підозру керівнику благодійної організації в отриманні неправомірної вигоди.
 
Джерело: Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.
 
Буковинець, будучи службовою особою вимагав у громадян, які займаються волонтерством кошти за прийняття до організації, яку він очолює.
 
Працівники Управління внутрішньої безпеки в Чернівецькій області ДВБ НПУ спільно з поліцейськими Чернівецького районного управління поліції та співробітниками Департаменту військової контррозвідки СБУ затримали порушника під час отримання частини грошей. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.
 
У ході досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що 55-річний керівник вимагав у громадянина, який займається волонтерською діяльністю, кошти за вступ до благодійної організації. Фігурант обіцяв також надати документи, для безперешкодного проїзду через блок-пости у комендантську годину та  отримання відстрочки від призову на військову службу. 
 
Під час передачі чергової суми правоохоронці затримали правопорушника у порядку статті 208 (Затримання уповноваженою службовою особовою) Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Загалом чоловік вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 12 300 гривень.
 
Слідчі районного управління поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.
 
Поліцейські вилучили речові докази протиправних дій підозрюваного та перевіряють його причетність до скоєння інших злочинів. Наразі вирішується питання обрання затриманому запобіжного заходу.
 
Триває досудове розслідування.