У Чернівцях засуджено прикордонника за збут психотропів

За публічного обвинувачення Чернівецької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону визнано винним інспектора прикордонної служби у незаконному виробництві та збуті психотропних речовин у великих розмірах (ч.2 ст.307 КК України).

Заслухавши доводи прокурора, Шевченківський районний суд м.Чернівців призначив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори у суді довели, що на початку березня 2023 року сержант разом із ймовірними спільниками здійснював на Буковині збут психотропної речовини «амфетамін».

Встановлено, що він доставляв клієнтам «товар» на власній автівці та передавав «із рук у руки», а за майже 1 грам небезпечної речовини отримував більше тисячі гривень. Задокументовано декілька таких фактів.

Правоохоронці викрили дві нарколабораторії, у яких знайшли кілька тисяч доз амфетаміну, понад 40 літрів та майже 50 кг різноманітних прекурсорів, хімічний посуд та обладнання для виготовлення психотропів.

У суді засуджений повністю визнав свою вину, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину. Свій вчинок пояснив постійним стресом на роботі, неможливістю займатися спортом, участю у бойових діях і сімейними обставинами.

Матеріали щодо потенційних спільників виділено у окреме кримінальне провадження.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у м.Хмельницькому, за оперативного супроводу відомства та відділу внутрішньої та власної безпеки по 31 прикордонному загону.

Джерело: пресслужба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону

 

peredplata