Лікарка намагалася з’їсти хабар під час затримання

Співробітники ДБР і СБУ викрили злочинну групу з-поміж посадовців Самбірської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) та Турківської міської лікарні.

Лікарі вимагали хабар у військовослужбовця за встановлення другої групи інвалідності його батькові, що давало б змогу завершити службу. Про це повідомляє ДБР.

Повідомляється, що голова Самбірської МСЕК, керівники лікарсько-консультативної комісії Турківської міської лікарні обіцяли оформити відповідні документи за 3,2 тисячі доларів США.

Гроші зловмисники отримували трьома траншами. Під час передачі останньої суми правоохоронці затримали в місті Турка “на гарячому” заступницю голови лікарсько-консультативної комісії.

Під час затримання чиновниця намагалася позбутися грошей – з’їсти стодоларову купюру. Однак правоохоронці цьому завадили, а кошти вилучили. Затримано також інших учасників злочинної групи, – йдеться в повідомленні.

Під час обшуків за місцем роботи та у помешканнях фігурантів вилучено документи та гроші – майже 30 тисяч доларів США, понад 10,6 тисяч євро, 37 тисяч грн та 520 злотих.

Трьом посадовцям повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Джерело: https://socportal.info

peredplata