Буковинець за вбивство знайомого “відсидить” 8 років та утримуватиме трьох дітей потерпілого до повноліття

За нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, буковинця засуджено до 8 років позбавлення волі.
Джерело: Чернівецька обласна прокуратура
Прокурори Вижницької окружної прокуратури підтримали обвинувачення стосовно 28-річного жителя Верхніх Станівців за фактом умисного нанесення тяжких тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).
Чоловіка засуджено до 8 років позбавлення волі.
Крім того, підсудного зобов’язано щомісяця сплачувати 50 % прожиткового мінімуму на кожну з трьох малолітніх дітей потерпілого до досягнення їх повноліття, а також відшкодувати його сім’ї пів мільйона гривень моральної шкоди.
Прокурори у суді довели, що у лютому минулого року, в селі Верхні Станівці Вижницького району, під час спільного розпивання алкогольних напоїв між двома товаришами виник конфлікт під час якого 28-річний чоловік умисно наніс 34-річному знайомому тяжкі тілесні ушкодження.
Потерпілого без свідомості було доправлено до медичного закладу, однак до тями він так і не прийшов. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи, смерть чоловіка настала внаслідок отриманих травм голови.
Свою вину підсудний не визнав, однак прокурор надав суду достатньо доказів його причетності до вчинення інкримінованого правопорушення.
Досудове розслідування у кримінальному проваджені здійснювали слідчі Вижницького районного відділу поліції.
 
 

peredplata