Колишню головну бухгалтерку аеропорту «Чернівці» засуджено до 5 років тюрми

5 років позбавлення волі за заволодіння майном міжнародного аеропорту «Чернівці» – засуджено колишнього головного бухгалтера.
За публічного обвинувачення прокурорів Чернівецької обласної прокуратури колишню бухгалтерку КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» ім. Леоніда Каденюка визнано винною у заволодінні майном підприємства шляхом зловживання службовим становищем, несанкціонованому втручанні у систему бухгалтерського обліку та службовому підробленні (ч. 2 ст. 191, ч. 3 ст. 191, ч. 1. ст. 362, ч. 3 ст. 362, ч. 1 ст. 366 КК України).
Їй призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на державних чи комунальних підприємствах строком на 3 роки.
Під час розгляду спеціального судового провадження прокурори довели, що обвинувачена, без відома керівництва, здійснювала для підприємства покупку побутової техніки та інших товарно-матеріальними цінностей, ставила придбане на баланс, а надалі проводила процедуру списання та привласнювала необхідний їй товар. Встановлено, що упродовж 2019-2020 років вона незаконно заволоділа майном підприємства на понад 600 тис. грн.
Оскільки громадянка переховується від органів слідства і суду та перебуває у міжнародному розшуку, її засуджено заочного.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні за процедурою in absentia здійснювали слідчі поліції ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області ДСР Нацполіції України.
 
Джерело: Чернівецька обласна прокуратура

peredplata

Залишити відповідь