Судитимуть буковинця, який погрожував поліцейському палкою та стрибав на службовому авто

Судитимуть буковинця, який погрожував поліцейському та пошкодив його службовий автомобіль – пресслужба прокуратури Чернівецької області.

Завершено досудове розслідування за фактом погрози вбивством та пошкодження службового транспортного засобу працівника Вижницького відділення поліції.

Подія трапилась 20 березня поточного року в с. Черешенька Вижницького району Чернівецької області.

Кількох місцевих жителів, які розпивали алкогольні напої біля продуктового магазину, роздратувала поява правоохоронця, який прийшов до магазину придбати продукти.

Один з «відпочивальників» почав словесно ображати поліцейського, відтак, взявши деревяну палицю, погрожувати вбити.

Після невдалих спроб нанести тілесні ушкодження правоохоронцю,чоловік розбив лобове скло його службового автомобіля та пострибав по даху вказаного транспортного засобу.

Всі необхідні слідчі дії відносно вказаного факту проведено.

Кіцманською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний актза ч. 1 ст. 345 КК України (погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двохроківабоарештом на строк до шести місяців, абообмеженняволі на строк до трьохроків, абопозбавленняволі на той самий строк.

 

 

peredplata