За хабар поліцейському – штраф у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів

Чернівецькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення відносно 32-річного мешканця Івано-Франківської області за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.369 КК України (надання службовій особі неправомірної вигоди).

Так, у березні 2020 року працівниками патрульної поліції по вул.Галицький шлях у Чернівцях був зупинений автомобіль марки «ОпельРекорд» за порушення Правил дорожнього руху. У ході спілкування з водієм правоохоронці виявили у нього ознаки сп’яніння, у зв’язку із чим почали складати адміністративні матеріали відносно водія за вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП.

Однак, 32-річний обвинувачений, будучи пасажиром даного транспортного засобу, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вирішив «допомогти» своєму односельчанину уникнути адміністративної відповідальності та надав поліцейському неправомірну вигоду у розмірі 400 доларів США за не притягнення свого знайомого до передбаченої закономвідповідальності.

Суд призначив чоловікові покарання у виді штрафу у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.