Буковинським прикордонникам довелось пострілами зупиняти контрабандистів

У Путильському районі, що на Буковині прикордонники Чернівецького загону двічі з попереджувальними пострілами переслідували правопорушників. Про це інформує пресслужба Чернівецького прикордонного загону.

Обидва випадки трапилися, 3 та 4 червня, на ділянці відділення «Селятин», однойменного відділу прикордонної служби. У першому випадку правопорушників допомогли виявити офіцери оперативних підрозділів Чернівецького загону, які надали випереджувальну інформацію. В результаті чого групою реагування, за 40 метрів до кордону, були виявлені невідомі особи. Останні помітивши прикордонників й скориставшись значною відстанню до них, покинули товар та вдалися до втечі.

В іншому випадку пачкарів також довелося переслідувати. Однак в обох випадках зухвальці не реагували на законні вимоги прикордонників, а тим паче на попереджувальні постріли у повітря.

Про те, під час однієї з пошукових ситуацій прикордонники виявили та затримали невідомого чоловіка. Ним виявився місцевий мешканець, принаймні так стало відомо з його слів, адже у затриманого жодних документів не було. Важко сказати, що чоловік робив в прикордонній смузі, можливо вів спостереження за прикордонними нарядами.

Варто сказати, що в обох випадках прикордонники вилучили понад 4 тисячі пачок безакцизних сигарет марки «Marlboro», «Marble» та «Marvel». Попередня вартість тютюнових виробів становить понад 160 тисяч гривень.

Щодо чоловіка, то йому доведеться сплатити штраф за порушення прикордонного режиму.

 

 

Новини Партнерів