Новий обман з картами українців, “касир” Приватбанку розкрила схему: “Таємно підключають…”.

 

Це вже не перший схожий випадок у відділеннях банку
 
 

Новий обман з картами українців, "касир" Приватбанку розкрила схему: "Таємно підключають..."

ПриватБанк звинувачують в несумлінному обслуговуванні клієнтів

 

Про це йдеться у свіжому негативному відкликання, який був опублікований на тематичному порталі Мінфін.

За словами клієнтки, яка працює в Приватбанку, у її батька закінчився термін дії карти, і потрібно було перевипустити у відділенні нову.

 

ПриватБанк

“Підійшла до фахівця, попередила, що б нічого не нав’язував потайки як змушує керівництво. Карта випущена, минув час і батько звернув увагу, що за щось списуються гроші. Потайки підключили страховку! Цікаво, скільки ще клієнтів які не в курсі? На скільки я зрозуміла, ця проблема тільки в Філії РЦ. Мене керівник відділення теж змушувала підключати страховку, під загрозою позбавлення премії”, – поскаржилася вона.

 
 

Співробітниця Приватбанку у відгуку також зізналася, що незважаючи на відмову клієнтів, керівництво банку змушує їх “впарювати” страховку.

“І фахівців змушують парити кожному клієнту страховку, інакше потім виносять мозок і носом у багно. Так не можна! Вам грошей мало, у людей ще менше. І якщо людина не хоче — значить не хоче, а не брехати, що це обов’язково! І до речі додам, нам забороняли клієнтом віддавати гроші без замовлення. Не більше 100 тисяч”, – резюмувала вона в своєму негативному відкликання.

 

“Добрий вечір! Ми звернулися до Вас в особистому повідомленні і запросили контактні дані, щоб перевірити інформацію і розібратися в ситуації. З повагою, ПриватБанк,” – відповів на скаргу представник банку.

 

“Це приваторабство. Не хочеш догоджати своєму господарю – пішов геть звідси”, “А тому що за цими страховками існує негласний план. Впарюють як хочеш. Або голову винесуть або в гіршому випадку звільнять з занесенням в чорний список”, “Потайки підключають і все , навіть не питають. Керівництво змушує, їм все мало і мало “, – розповіли інші клієнти, яким, швидше за все, довелося зіткнутися з аналогічною проблемою.

 

 

 

 

Нагадаємо, що долар пішов на рекорд, курсом валют винесли вердикт: “Гроші вигрібаються із Приватбанку”.

Як повідомляла Politeka, рахунки українців блокуються, ПриватБанк попередив клієнтів: “Треба їхати в банк і…”.

Також Politeka писала, що рахунки українців заарештовують без попередження, заява Приватбанку: “Не треба йти в…”.