У Яремчі затримали підозрюваного у вбивстві львівського кримінального авторитета https://zaxid.net/news/

37-річний чоловік майже п’ять років переховувався під іншим прізвищем

 

 

У Яремчі затримали підозрюваного у вбивстві львівського кримінального авторитета

 
Другий підозрюваний у вбивстві переховувався під іншим іменем у Яремчі
 

У понеділок, 13 липня, у Яремчі затримали 37-річного кілера, якого підозрюють у вбивстві кримінального авторитета у Львові. Йдеться про вбивство, яке трапилось у вересні 2015 року, коли із автомата розстріляли 50-річного кримінального авторитета Мар’яна Родича. Раніше ще одного підозрюваного у цьому вбивстві затримали в Італії і екстрадували в Україну.

37-річний підозрюваний, якого поліція вважає безпосереднім вбивцею Мар’яна Родича і якого затримали сьогодні, майже п’ять років переховувався під іншим прізвищем у Яремчі.

У вересні 2015 року на вул. Генерала Грекова до 50-річного Мар’яна Родича під’їхали на автомобілі BMW двоє чоловіків і розстріляли його. Під час втечі вони потрапили у ДТП неподалік від місця вбивства, після цього залишили машину та втекли пішки.

Після цього вони переховувались від слідства, однак у червні 2017 року одного з підозрюваних затримали у Італії та у лютому 2019 року екстрадували в Україну.

Нагадаємо, що вбитий 50-річний кримінальний авторитет є родичем бізнесмена Володимира Дідуха, більш відомого у кримінальних колах під прізвиськом «Вова Морда» і якого підозрювали в організації цього вбивства.

https://zaxid.net/news/