На Буковині під час отримання хабара викрито адвоката

За процесуального керівництва прокуратури Чернівецької області під час одержання неправомірної вигоди затримано адвоката за вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України (підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище за невчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища). Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що адвокат під час надання правової допомоги мешканцю м. Чернівці висловив вимогу останньому щодо необхідності передачі йому неправомірної вигоди у сумі 350 доларів США, з метою подальшого вирішення з суддею місцевого суду питання про непритягнення заявника до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП.

05.08.2020 під час отримання неправомірної вигоди адвоката затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час досудове слідство триває, проводяться необхідні слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру та застосування відносно нього запобіжного заходу.

 

Новини Партнерів