15-річний хлопець зарізав рідного дідуся і шокував поліцію поясненням свого вчинку.

Жахливий злочин був здійснений сьогодні (1 вересня) у сусідній області: в селі Бабче, що на Прикарпатті, приблизно о 5:00 годині, підліток 15-річного віку жорстоко зарізав рідного дідуся, а бабусі наніс серйозних поранень.

Як інформує “OBOZREVATEL“, завдяки джерелу в правоохоронних органах вдалося з’ясувати, що у неповнолітнього можуть бути проблеми з психікою. 

“Постраждала у важкому стані перебуває в реанімації – за її життя борються лікарі. Люди похилого віку проживали в літній кухні, а неповнолітній – із батьками в будинку поруч”, – зазначив представник поліції.

Співрозмовник додав, що підліток під час спілкування з поліцією поводився абсолютно спокійно, а на запитання, які мотиви злочину, без будь-яких емоцій відповідав “просто”.

“Не виключено, що у нього проблеми з психікою, тому буде вирішуватися питання про те, щоб відправити його на відповідну експертизу”, – уточнило джерело.

Неповнолітнього затримали, вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Зі свого боку в поліції області підтвердили факт вбивства, але при цьому поки відмовляються давати коментарі.

peredplata