У Чернівцях поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо хуліганства, оприлюдненого у соцмережах

Нагадаємо, під час моніторингу мережі Інтернет співробітники Чернівецького відділу поліції знайшли відео, на якому зафіксовано протиправні дії на території одного із закладів громадського харчування. Під час досудового розслідування правоохоронці встановили учасників та обставини інциденту.

Зокрема, дізнавачі Чернівецького відділу поліції з’ясували, що ввечері 1 вересня 26-річний уродженець Сторожинеччини вдарив кулаком в обличчя 39-річного чоловіка, який звернувся до нього з проханням про допомогу. Свої протиправні дії порушник зафіксував на камеру мобільного телефону та завантажив відео в одну із соціальних мереж.

Поліцейські розшукали обох учасників інциденту, опитали їх і призначили судово-медичну експертизу для визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень. Відповідно до висновку експерта, внаслідок отриманого удару потерпілий отримав легкі тілесні ушкодження.

Співробітники поліції повідомили зловмиснику про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України та скерували обвинувальний акт до суду для розгляду. Порушнику загрожує до 5 років обмеження волі.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://cv.npu.gov.ua/news/xuliganstvo/u-chernivczyax-policzejski-skeruvali-do-sudu-obvinuvalnij-akt-shhodo-xuliganstva-oprilyudnenogo-u-soczmerezhax/