Вдарив сокирою по голові рідного брата: буковинець постане перед судом

Замах на вбивство  – судитимуть 52-річного жителя Глибоки, який намагався вбити рідного брата

 Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

За процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно 52-річного жителя Глибоки за фактом замаху на умисне вбивство (ч. 3 ст. 15, ч.1 ст. 115 КК України).

За даними слідства, 02 квітня 2021 року, чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння за місцем свого проживання, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, завдав своєму 57-річному брату декілька ударів обухом сокири по голові. Потерпілий чинив опір та зумів втекти з місця скоєння злочину, таким чином зберіг собі життя.

Відповідно до висновків судово-медичної експертизи йому було спричинено тілесні ушкодження у вигляді рани потиличної ділянки, рубленої рани голови, злам лівої тім’яної кістки та струс головного мозку.

Обвинувачений раніше відбував покарання у місцях позбавлення волі за умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони  ( ч.2 ст. 118 КК України) та розбій, поєднаний з проникненням у житло  (ч. 3 ст. 187 КК України).

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Чернівецького районного управління  поліції.