Сокирою вбив дружину та задушив 1,5-річну донечку: буковинець отримав довічне за скоєне

До довічного ув’язнення засуджено чоловіка, який вбив дружину та 1,5 – річну доньку

Чернівецька обласна прокуратура підтримала обвинувачення стосовно 40-річного жителя Чернівецького району за вбивство доньки та дружини                  ( ч. 1 ст. 115, п. 2, 9, 13 ч. 2 ст. 115 КК України).

За даними слідства, 12 березня минулого року, близько 05 години ранку 39-річний житель села Заволока на ґрунті довготривалих неприязних відносин сокирою вбив свою 36-річну дружину, після чого мотузкою задушив 1,5-річну донечку, яка раптово прокинулась і могла своїм плачем розбудити інших дітей.

Після скоєного вчинив невдалу спробу суїциду. Про це інформує Чернівецька обласна прокуратура.

Відповідно до висновку судово-психіатричного експерта встановлено, що на момент вчинення злочину чоловік хронічним психічним захворюванням чи недоумством не страждав, не виявляв ознак тимчасового чи будь-якого іншого хворобливого розладу психічної діяльності, міг усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними.

29 квітня суд присяжних Сторожинецького районного суду  засудив чоловіка до 15 років позбавлення волі.

Прокуратура категорично не погодилась та оскаржила це рішення. Процесуальний керівник клопотав  про довічне ув’язнення, оскільки призначене не відповідало ступеню тяжкості вчинених злочинів.

Сьогодні, 06 липня 2021 року, Чернівецький апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора, скасував вирок суду першої інстанції та призначив обвинуваченому остаточне покарання у виді довічного позбавлення волі.