Буковинські аудитори виявили втрат на суму понад 42 млн грн в Управлінні інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА (далі – Управління) за період з 01.03.2020 року по 31.05.2021 року.

За результатами інспектування встановлено порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 42,4 млн грн, з яких на даний час усунуто 10,9 млн гривень.  

Аудитори виявили завищення 9 підрядними організаціями обсягів та вартості аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків стихії, яка сталася у червні 2020 року, на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Чернівецької області на суму 19,1 млн грн.

Також проведеними під час ревізії за участю залучених спеціалістів ТОВ «Науково-технічний центр «Укрдор’якість» лабораторними дослідженнями асфальтобетонного покриття на об’єктах аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків стихії, по двох із них встановлено невідповідність фізико-механічних показників влаштованого дорожнього покриття вимогам державних стандартів за відсотком водонасичення та коефіцієнтом ущільнення. На оплату робіт, виконаних на цих об’єктах, було використано 22,3 млн грн.

Крім того, ревізією встановлено зайве отримання коштів на утримання служби замовника на 0,4 млн грн та зайву оплату витрат за послуги технічного нагляду на  0,5 млн грн.

Об’єкту контролю надіслано вимоги щодо усунення виявлених порушень. Матеріали ревізії передано до Управління СБУ в Чернівецькій області та про її результати проінформовано Чернівецьку обласну прокуратуру, Чернівецьку облдержадміністрацію.

Джерело: Управління  Західного  офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області

peredplata