За виготовлення та використання підробленого посвідчення водія буковинець постане перед судом

Під час досудового розслідування поліцейські з’ясували, що порушник підробив офіційний документ і використовував його під час керування автомобілем. Тепер за свої дії чоловікові доведеться відповідати перед судом.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Протиправні дії 41-річного жителя села Митків Чернівецького району викрили працівники сектору реагування відділення поліції № 3 (м. Заставна), коли на одній із вулиць вказаного села зупинили автомобіль «Ford». Надане кермувальником посвідчення водія мало явні ознаки підробки. Правоохоронці вилучили сумнівний документ і направили його на експертизу.

За цим фактом дізнавачі поліції провели досудове розслідування та зібрали докази причетності буковинця до кримінального проступку.

Зокрема, поліцейські з’ясували, що в червні 2020 року чоловік придбав на місцевому ринку посвідчення водія без будь-яких відомостей. У подальшому порушник за допомогою принтера вніс особисті анкетні дані на куплений бланк та виготовив фальшивий документ, щоб користуватися ним  для права керування автомобілем.

Відповідно до висновку експерта, надане посвідчення водія не відповідає встановленому зразку аналогічного бланку оригінального документа.

За результатами досудового розслідування поліцейські склали обвинувальний акт і скерували його до суду для розгляду. Чоловіка обвинувачують у вчиненні правопорушень, передбачених частинами 1 та 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці застерігають: за підроблення та використання підроблених документів порушникам загрожує до двох років обмеження волі.

 

peredplata