Залужний зробив нову заяву щодо війни та виходу на кордони 1991 року: “Годі про це навіть думати”

Редактор стрічки новин today.ua
 

Екс-головнокомандувач ЗСУ виступив із новою заявою стосовно війни та можливого виходу на державний кордон 1991 року. Валерій Залужний закликав українців не сподіватися на чудо.

Посол України у Великій Британії висловив думку, що Росія здатна ще довго продовжувати війну, оскільки має велику кількість ресурсів. У зв’язку з цим Валерій Залужний не бачить можливості того, що ЗСУ зможуть повернути всі українські землі, окуповані російською армією з 2014 року.

Залужний не вірить у відновлення державних кордонів України

Колишній Головнокомандувач Збройних Сил України виступив на форумі “Експорт безпеки: українська зброя у світі” і зробив нову заяву щодо війни. Валерій Залужний висловив сумнів, що Україна зможе відновити свої державні кордони 1991 або навіть 2022 року.

“Сподіваюсь, що в цьому залі вже немає людей, які ще сподіваються на якесь чудо чи якогось білого лебедя, який в Україну принесе мир, кордони 1991 чи 2022 року і після цього буде велике щастя”, – заявив генерал.

Він додав, що на даний момент у росіян є ресурси на ведення війни та нанесення ударів по українських територіях. І щоб завершити війну, необхідно повністю зруйнувати здатність Росії на ведення цієї війни.

За словами Залужного, слід знищити військово-економічний потенціал ворога. Проте в України немає великого людського ресурсу та економічних можливостей, щоб це зробити.

“Ми можемо вести з вами мову лише про високотехнологічну війну на виживання, де використовується мінімум людського ресурсу, мінімум економічних засобів для досягнення максимальної вигоди. На іншу війну в умовах демографії та економіки Україна не здатна і годі про це навіть думати”, – наголосив Залужний.

А раніше стало відомо, що російський диктатор наказав своїм військовим створити “буферну зону” вздовж російсько-українського кордону.

peredplata

Залишити відповідь