Загроза залишається: начальник Чернівецької ОВА звернувся до буковинців з проханням не нехтувати сигналами повітряної тривоги

Шановні буковинці!

Звертаюся до вас із дуже важливим повідомленням! Та прошу максимального репосту!

Останнім часом почастішали випадки, коли жителі тилових регіонів нехтують сигналами повітряної тривоги. Це дуже небезпечна тенденція.

Попри те, що Чернівецька область, зокрема, є тиловою, це аж ніяк не означає, що для нашого регіону немає загрози.

Я нагадаю, що за час повномасштабної війни ворог неодноразово запускав дрони і ракети на Буковину! Ця загроза залишається й надалі!

Тому вкотре прошу вас відповідально ставитися до своєї безпеки! У разі повітряної тривоги без зайвих роздумів негайно прямуйте у найближче укриття!

Карту захисних споруд можна побачити за посиланням: https://bukoda.gov.ua/gromadyanam/interaktivna-karta-zahisnih-sporud-civilnogo-zahistu

Ми повинні памʼятати, що ворог підлий та підступний. Він без розбору атакує цивільне населення! Не варто покладатися на думку, що «якось мине»!

Наші воїни із Сил ППО виконують колосальну роботу, збиваючи ворожі обʼєкти. Але кожен з нас повинен робити усе можливе заради власної безпеки, тим самим допомагаючи нашим захисникам і захисницям!
 
Прошу! Бережіть себе і своїх рідних!
Лише так ми можемо перемогти!
Дякую!
Слава Україні!
 

peredplata

Залишити відповідь