Іван Гешко: Найбільше моє досягнення – моя сім’я!

Досвідчений український стаєр Іван Гешко нині присвячує багато свого часу тренуванням двох синів – Олександра і Тараса.

Івану Тарасовичу є про що розповісти молодим атлетам, адже він –  заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 метрів у приміщенні, учасник Олімпійських ігор у Сіднеї, Афінах та Пекіні.

Нещодавно Іван Гешко дав флеш-інтерв’ю пабліку пабліку sports_ua, де розповів про своє головне досягнення в житті і дав пораду молодим атлетам.

Розкажіть як отримали звання Заслуженого майстра спорту?

Це звання мені присвоїли за третє  місце на чемпіонаті світу в Парижі на дистанції 1500 метрів у  2003 році.

Якими якостями має володіти сучасний спортсмен?

Спортсмен має володіти: Вірою в себе, наполегливістю, працьовитістю.

Дайте пораду від себе для юного покоління?

Молодому поколінню бажаю реалізації своїх бажань, і ніколи не зупинятися на досягнутому!

Якими своїми досягненнями ви пишаєтесь найбільше?

Моя сім’я!!!

Відзначимо, що сини й справді дарують чимало приводів для гордості своєму батьку:

За три роки регулярних тренувань сини Тарас і Олександр здобули 7 золотих 3 срібних і 2 бронзові нагороди на чемпіонатах України з легкої атлетики, –  похизувався  Іван Тарасович нещодавно у своїх соцмережах.

Минулого тижня хлопці додали до цього переліку ще й нагороди командного чемпіонату України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків – Олександр Гешко виборов третє місце на дистанції 2000 метрів в категорії U16 (6:30). А Тарас Гешко став переможцем серед спортсмена до 18 років, на дистанції 3000 метрів (8:58).