У Чернівецькому районі поліцейські оперативно затримали чоловіка, причетного до підпалу транспортного засобу
Вчора, 1 травня, до поліції надійшло повідомлення від 33-річного жителя селища Глибока про те, що невідомий підпалив його автівку «Volkswagen Passat», яка була біля будинку по місцю проживання. Буковинські поліцейські швидко викрили чоловіка, причетного до скоєння злочину та вже повідомили йому про підозру.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група відділення поліції № 5 (Глибока) ЧРУП та співробітники ГУ ДСНС в Чернівецькі області.
Рятувальники ліквідували пожежу, однак вогонь сильно пошкодив автомобіль. На щастя, внаслідок події ніхто не постраждав.
Поліцейські ретельно обстежили транспортний засіб і прилеглу територію, опитали свідків й очевидців події та одразу розпочали оперативно-розшукові заходи. Завдяки злагодженим та професійним діям, правоохоронці швидко «вийшли» на слід палія. Ним виявився 33-річний місцевий житель.
Попередньо співробітники поліції з’ясували, що напередодні між глибочанами виникла словесна суперечка, після якої фігурант підпалив ганчірку та кинув під транспортний засіб заявника, у результаті чого виникла пожежа.
Буковинця, причетного до підпалу автівки, поліцейські затримали у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Глибоцького відділу Чернівецької окружної прокуратури повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.
Також правоохоронці звернулися до суду із клопотанням про обрання фігуранту запобіжного заходу – тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.
Джерело: відділ комунікації поліції Чернівецької області