Таки дотисли!

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:
“Канцлер Німеччини Олаф Шольц нарешті зважився: Німеччина постачатиме Україні танки Leopard 2. Про це пишуть німецькі газети Der Spiegel і агентство Reuters. Таким чином, Німеччина зараз прогинається під сильним міжнародним тиском. Американці також відправили б в Україну свої танки M1 Abrams, хоча ці танки менш придатні. Рішення прийнято після того, як прем’єр-міністр Польщі Моравецький попросив дозволу відправити в Україну 14 танків (рота) Leopard 2”, – цитата з сайту бельгійської телекомпанії VRT.
Генсек НАТО Єнс Столтенберг після сьогоднішного візиту до Берліна сказав журналістам, що незабаром буде знайдено рішення. І це рішення нарешті знайдено.
Після цього стало відомо, що i американці заявили, що також відправлять свої танки M1 Abrams в Україну. Повідомлення з Берліна і Вшингтонa прийшли синхронно.
У попередньому дописі я повідомляв про візит Генсека НАТО Єнса Столтенберга до Берліна. Ще такого не було аби Генеральний секретар НАТО їздив “на уклін” до якогось міністра оборони. Це зовсім не його рівень. А у Берліні, я думаю, відбулось наступне:
Єнс Столтенберг прибув у Берлін. Міноборони Німеччини Боріс Пісторіус виклав свої аргументи. Мовляв, чому перша Німеччина, а не США? Набрали шефа Пентагонy Ллойда Остіна і нумо вмовляти його зробити заяви одночасно, щоб Китай і Росія не кивали лише на Німеччину. Діло зроблене – ворота на поставку тяжких бойових танків в Україну відчинені!
Величезний респект Польщі, Естонії, Нідерландам, Норвегії, Генсеку НАТО Єнсу Столтенбергу і багатьом іншим, хто підтримав Україну у цьому питанні.
Наступна битва за постачання в Україну бойової авіації.

peredplata