На Буковині триває набір у війська

 Початок нового року є чи не найкращим часом щоб планувати та приймати важливі рішення, зокрема, і щодо справи, якою бажаєте займатись.Гірсько-штурмові бригади пропонують буковинцям обрати військовий фах та виконуватипочесне завдання захисту своєї країни в їх складі. Укладаючи контракт, військовослужбовецьмає соціальні гарантії, впевненість тафінансову стабільністьна найближчі роки.

        Під час служби відкривається чимало можливостей та перспектив: змога безкоштовно здобути вищу освіту, отримати водійське посвідчення, вивчати іноземну мову та брати участь в миротворчих місіях.

Освоїти нову військову професію, навіть за умов відсутності досвіду служби, можна всього за кілька місяців у навчальному центрі.

Наразі проводиться набір чоловіків і жінок в підрозділи 10 гірсько-штурмової бригади, які розміщені в Чернівецькій області та в 128 гірсько-штурмову бригаду, що на Закарпатті. Частини пропонують бойові та не бойові посади з грошовим забезпеченням, що на 23% є вищим ніж в інших. Солдат в частині в середньому отримує 13000 гривень, на другій і першій лінії врайоні ООС -25000 та 35000 гривень відповідно.

При укладанні першого контракту передбачена допомога, яка цього річ зросла та становить від 18160 до 22700 гривень залежно від звання.  Щорічно виплачуються  кошти на оздоровлення в розмірі місячного заробітку та надається відпустка терміном від 30 днів.

Житло, речове та продовольче забезпечення, медичні послуги, пільгове санітарно-курортне лікування для військовослужбовців передбачено за державний кошт.

За умов офіційного працевлаштування, на попередньому місці роботи, протягом всього терміну служби за контрактником зберігається посада та середньомісячна зарплата.

Найбільш затребуваними наразі є спеціальності екіпажів бойових машин, водіїв, санінструкторів. З повним переліком посад можна ознайомитись в найближчому територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (раніше військові комісаріати) та отримати попередню консультацію за телефонами: 0509480349, (0372)524349.

 

Пресслужба Чернівецького обласного територіального

центру комплектування та соціальної підтримки.

 

 

Новини Партнерів