У Чернівцях під час проведення патріотичного забігу буде перекрито низка вулиць (перелік)

Цієї неділі, 29 серпня, у зв’язку із проведенням патріотичного забігу в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», буде перекрито рух транспортних засобів у середмісті обласного центру. Також співробітники буковинської поліції охоронятимуть правопорядок під час офіційних заходів, приурочених Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

Зокрема, в населених пунктах області відбудуться поминальні заходи. Співробітники поліції стежитимуть за безпекою учасників масових акцій, дотриманням законності й безпекою дорожнього руху поблизу локацій їх проведення і на під’їзних шляхах.

Окрім цього, з 10 до 13 години буде перекрито рух транспорту за маршрутом патріотичного забігу в пам’ять про загиблих воїнів. А саме: площа Театральна – вулиці С. Бандери – А. Міцкевича – І. Франка – площа Соборна – вулиці Героїв Майдану – О. Щербанюка – Г. Катукова – Ю. Федьковича – Садова – Героїв Майдану – площа Соборна – вулиці І. Франка – С. Бандери – площа Театральна.

Поліцейські звертаються до водіїв з проханням враховувати тимчасові незручності під час планування маршрутів своїх поїздок.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.