Московія потрапила у власну пастку

Змушена вигадувати все нові й нові фейки, рано чи пізно ця держава-терорист нарешті потоне у власній огидній брехні

Російська влада поступово та впевнено грузне у своїй пропаганді. Кремль потрапив у власну пастку дезінформації, яку ця імперія зла та брехні розставляла вже протягом довгого часу.

Йдучи проти України війною, так звані визволителі були переконані, що “протягом трьох днів” врятують нас від міфічних нацистів. Так само рашисти чомусь вірили, що українці зустрічатимуть їх із хлібом і сіллю. Натомість окупантам тепер протистоїть стійке та позбавлене страху українське суспільство. А замість солі та хліба воно вітає ворога за допомогою NLAW і Javelin.

Завдяки агресивним діям Московії, членами НАТО стануть Фінляндія та Швеція, а кордон між Північноатлантичним альянсом і агресором стане ще більшим

Керівництво держави-терориста виправдовувало свої злочинні дії тим, що “НАТО оточує Росію”. Тепер же, завдяки агресивним діям Московії, членами НАТО стануть Фінляндія та Швеція, а кордон між Північноатлантичним альянсом і агресором стане ще більшим.

Рашисти змушені постійно змінювати свої цілі війни проти України, вигадуючи все нові фейки. Водночас окупант досі намагається зображувати себе як величну державу. Та єдине, у чому сучасна Московія є великою, то це у власній мізерності.

Кожну свою невдачу вона намагається обґрунтовувати та приховувати новими шарами дезінформації. Поразки на фронті? Так це тому, що “не українці воюють, а США та НАТО”. Та й, взагалі, якби Московія не напала першою, то “це би зробила Україна”. Корабель “Москва” перетворили на підводний човен? Так це через недотримання правил безпеки. Немає російської авіації на параді 9 травня? Так це внаслідок “поганої погоди”. Сотні закатованих і вбитих у Бучі, Бородянці, Ірпені? Обстріли Маріуполя, Краматорська й Одеси? То все “постанова”, й взагалі, “не все так однозначно”.

Коли факти прямо вказують на злочинця, себто на Російську Федерацію, то ця брехлива іржава бензоколонка традиційно відмовчується та звинувачує весь світ у “русофобії” та “провокації”

Коли факти прямо вказують на злочинця, себто на Російську Федерацію, то ця брехлива іржава бензоколонка традиційно відмовчується та звинувачує весь світ у “русофобії” та “провокації”. Російські пропагандистські медіа навіть цинічно стверджують, що “нацисти та радикали утримують цивільних громадян на “Азовсталі” у заручниках”. При цьому присутність на “Азовсталі” тих таки громадян рашисти ще донедавна заперечували.

Після 24 лютого 2022 року російська дезінформація остаточно перейшла на геть інший рівень. Тепер її вже недостатньо називати просто якимсь черговим науковим терміном. Бо те, що робить зараз Московія, є брехнею у її найбільш рафінованому та цинічному вигляді. Й рано чи пізно ця держава-терорист нарешті потоне у власній огидній брехні.

Максим Кияк, для Gazeta.ua

peredplata