ЖОДЕН СИН ВИСОКОГО ЧИНОВНИКА НЕ 3AГUHУВ! Гuнуть музиканти, художники, письменники, перекладачі, підприємці…

Ось про що я постійно думаю. Нам постійно стверджують, що треба діяти лише за законом. Інакше анархія. Країна розпадеться.

Ладно я буду по закону.

А ось ті виродки у Києві. Вони приймали законів для себе і знищують країну за законом. Вони встановили пенсії по 1500 гривень, а за комуналку (вони встановили) 2500 гривень. Вони встановили ціни на ліки у 3, у 10 разів вищі ніж у Європі.

Люди банально вмирають від того, що не можуть купити ліки. Літні люди голодують, риються у сміттєвих баках. Це все за законом. Усі зобов’язані на заклик воювати на фронті. І загинути.

Але блядь, жоден син високого чиновника не загинув на фронті, жоден чиновник не загинув. Гинуть музиканти, художники, письменники, перекладачі, підприємці, але жоден чиновник не загинув.

10 тисяч громадян України загинуло, а жоден син нікого з уряду чи депутатів не загинув. Це все за законом.

Я хочу знати, чому ми повинні гинути на фронті, голодувати, вмирати без ліків, а Коболєв за те, що підняв мені ціну на газ у 6 разів, повинен отримувати 1 500 000 гривень на місяць. А глава Укравтодору в країні, де зовсім відсутні дороги, отримує 800 000 гривень на місяць. Це все за законом.

Хлопці, а не пішли б ви нахуй з вашими законами! Це не закони, це беззаконня!

Ваші закони вбивають нас. Ми не виконуватимемо їх. Це не наші закони. А ви злодії та окупанти. Ми з вами боротимемося. До перемоги до кінця.

Ви не лишили нам вибору. Або ви знищите нас чи ми вас.

Сергей Максимюк

Джерело