Стало відомо скільки депутатів та чиновників з Чернівецької області воюють

Вчорашній пост мій про те, як політичні партії беруть участь у війні, збовтав політичне болото у Чернівецькій області.

Як з’ясувалося, серед депутатів облради і міськради від СН та ЄС реально на війні у воєнно-польовому госпіталі від сьогодні – тільки лікарка і депутатка обласної ради (ЄС) Ольга Кобевко. Раніше був також Капіцький. За станом здоров’я звільнений з ЗСУ. Від СН жодного.

А у цих партіях купа депутатів від 30 до 50 років – сильних здорових могутніх хлопців. Крім того – чимало чиновників і керівників, які отримали бронь від війни.

Уявляєте людей, яким держава надає пільги, високі зарплати не захищають цю державу зі зброєю у руках на фронті. Хоча партія ”Європейська Солідарність”заховалася зараз за спідницю Олі і за черево Капіцького, А “Слугам народу” навіть нема що показати зовсім.

Тож… Хто ви, боягузи?!

Вони бояться не тільки війни, а навіть думки про неї. Тим паче, нагадування про неї.

Тільки прозвучав мій пост, як почався великий могутній срач ботів. Напевне, цих же самих депутатів та чиновників, які сховалися від війни.
Вони мене звинувачували і в тому, що я маніпулював фактами, і в тому, що я неправильно щось написав, і в тому, що вони є… де є? Де ви? Стидалися би, боягузи прокляті.
Як видно, тема війни і участь у ній депутатів та чиновників Чернівецької області серйозна. Тож я буду її тримати на контролі.
А що з цього буде, ЧАС покаже.

peredplata