Російський диктатор запропонував мир взамін на зняття з Росії міжнародних санкцій…

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:
-Путін вчергове дивує світ своєю неадекватністю! Російський диктатор запропонував мир взамін на зняття з Росії міжнародних санкцій…
Владімір Путін вважає, що Захід має скасувати всі запроваджені проти РФ міжнародні санкції у рамках можливої ​​угоди про мир в Україні. Про це у п’ятницю заявив російський диктатор, виступаючи на зустрічі із керівництвом російського міністерства закордонних справ.
У промові, що тривала більше години, Путін вперше за довгий час особисто і публічно озвучив пакет умов для припинення війни, яка зробила Росію світовим санкційним рекордсменом і принесла країні найбільші з Другої світової війни втрати — понад 500 тисяч людей убитими та пораненими, за даними західних розвідок.
“Ми готові сісти за стіл переговорів хоч завтра. Наші умови для початку таких переговорів прості та зводяться до наступного: українські війська мають бути повністю виведені з Донецької, Луганської народних республік, Херсонської та Запорізької областей”, – сказав Путін.
Він уточнив, що йдеться не лише про вже захоплені російською армією землі. Війська мають бути виведені “з усієї території цих регіонів, у межах їхніх адміністративних кордонів, які існували на момент їхнього входження в Україну”, сказав Путін.
Друга умова, за словами Путіна, – це невступ України до НАТО, а також її позаблоковий, нейтральний та без’ядерний статус. “Всі ці базові та принципові положення мають бути зафіксовані у вигляді фундаментальних міжнародних домовленостей”, – сказав Путін.
“Звичайно, це передбачає скасування всіх західних санкцій проти Росії”, – додав він. (!!!)
Заяви Путіна пролунали за два дні після того, як США радикально розширили фінансові санкції проти Росії. До “чорних списків” американського Мінфіну було включено Московську біржу та її ключові розрахункові структури — Національний кліринговий центр (НКЦ) та Національний розрахунковий депозитарій (НКЦ). В результаті біржа була змушена зупинити торги доларом і євро, поставивши крапку в історії вільних біржових операцій з ключовими світовими валютами, що тривала з 1992 року.
За словами Путіна, його пакет умов, куди також включені “денацифікація”, “демілітаризація” та “забезпечення прав” російськомовного населення, передбачає не заморожування конфлікту, а реальне завершення війни. Більше того, як випливає зі слів російського президента, він вірить, що у разі виконання його вимог “трагічну сторінку історії” можна буде просто “перевернути”.
“Ми закликаємо до того, щоб почати відновлювати відносини довіри та добросусідства між Росією та Україною та загалом у Європі”, — сказав він.
Офіційний Київ на такий ультиматум російського диктатора лиш покрутив вказівним пальцем біля скроні і скептично посміхнувся. Те саме зробили й усі світові лідери. Генсек НАТО Єнс Столтенберг назвав сьогоднішні заяви Путіна “абсурдом”!Тепер усім у світі стало очевидним, що потужний опір України і міжнародні санкції останніми днями серйозно налякали російського диктатора і він зараз сильно нервує.

peredplata

Залишити відповідь