У Польщі пан жорстоко побив українських заробітчан

На кадрах зафіксовано, як на поле з теплицями, де працюють українські заробітчани, приходить польський пан. Ймовірно, напередодні була сварка, оскільки він вимагає, щоб його не знімали на телефон, кричить на українців і починає їх бити.

У мережі активно поширюється скандальне відео, на якому зображено сварку між кількома українськими заробітчанами і польським роботодавцем. Відомо, що перепалка сталася просто під час робочого процесу.

Також відомо, що відеозапис опублікував у Facebook паблік “Український мігрант”.

“Вже давно прийшов час відкритого, публічного і дуже неприємного обговорення що це за ставлення польських роботодавців до українських мігрантів”, – йдеться в повідомленні до відео.

На записі видно, як польський роботодавець з синьою парасолькою приходить на поле з теплицями, де працюють українські робітники. Між ними перед цим сталася якась сварка і тому господар вимагає, щоб його припинили знімати на телефон.

Він кричить на українців, потім вибиває телефон з рук українки і вимагає, щоб люди повернулися до роботи. Захищає її інший українець – в результаті синя парасолька опиняється на землі.

“Як пан поводиться на полі по відношенню до людей, так і я себе веду”, – сказала українка, у якої поляк ще раз хотів вибити телефон.

Новини Партнерів