Андрій Богдан, це “колобок української політики” — Андрій Пальчевський.

Наш власний кореспондент у Брюсселі Ростислав Демчук передає:

“… я від баби втік, я від діда втік і від тебе втечу, якщо припече, Володимире Олександровичу”, – продовжив свої алегоричні міркування український підприємець, телеведучий і політичний діяч Андрій Іванович Пальчевський.

Андрія Пальчевського, як і мене дратує хамська, розгнуздана і зухвала поведінка керівника Офісу президента України Андрія Богдана. Бо це, на думку Пальчевського (і мою думку), завдає потужного удару по іміджу та репутації президента Зеленського і його команді.

Однак, якщо Андрія Пальчевського бісять інтимні припадання вустами Богдана до вуха Зеленського, обійми за талію, підхвати під руку Володимира Зеленсько й відкрите панібратство на публіці, то мене обурює хамство і вроджене рагульство керівника Офісу президента.

Чому Андрій Богдан ніяк не може зрозуміти, що народ обрав у президенти не Андрія Богдана, а Володимира Зеленського? Адже керівник Офісу президента, це суто технічна посада щодо технічного забезпечення роботи апарату ОП і самого президента. Натомість Андрій Богдан грає роль і боді-гарда президента і речника, і прес-секретаря і секретаря РНБО… Як на мене – це вже занадто.

Останньою краплею, яка переповнила чашу мого терпіння стала навіть не фейкова “заява про звільнення за власним бажанням… за наявності такого бажання”, а відкритий і зухвалий випад проти журналістів. Тобто, це стосується і мене особисто.

Шкода, що не лише пан Богдан і його челядь, а навіть Liza Bogutskaya, яку я дуже поважав, не можуть розрізнити папараці і джинсовиків, які гасають за дешевими сенсаціями й пишуть “джинсу”, від справжніх, професійних журналістів. Адже журналістський цех, журналістська братія, це не та купка папараці і джинсовиків, які розбирають на цитати вислови можновладців, це армія тих, які працюють на ниві журналістики на обласних телеканалах, трудяться у обласних і районних газетах, радіо… Журналісти, це ті, які збирають новини і сповіщають суспільство про події у світі, в країні, про події в окупованому Криму і Донбасі, Інформують з лінії фронту. Є журналісти міжнародники, є військові кореспонденти і військові оглядачі. Є журналісти розслідувачі, за допомогою яких світ довідався про корупціні оборудки Петра Порошенка, Свинарчуків, Кононенка, Розенблата, Насірова тощо.

А ви їх усіх під один гребінець. Прикро! Не слухайте отого галицького рагуля Богдана і не робіть так, як він. А він замахнувся на святая-святих, на підвалини світової демократії — вільні змі.

І ще одна аксіома для Андрія Богдана: журналісти можуть обійтись без політиків, а політики — ні.

Сподіваюсь, що мою думку поділяють мої друзі і колеги: Петро КобевкоСергій ЗарайськийВасиль ЗабродськийЮрий БутусовIgor LutsenkoNastya StankoSergii IvanovSerhii ShcherbynaMykhailo TkachTetyana VysotskaМар’яна Ангелова… та багато-багато інших професійних журналістів.

Тому, пане Андрію Богдане, вам все ж таки краще жувати, ніж говорити відверті дурниці! Займіться нарешті своїми функціональними обов’язками і не заважайте працювати Володимиру Зеленському.

 
 
https://www.youtube.com/watch?v=TLEC5tIoBrs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2B1CXFHwq5Z1mrSuLNrFuvRg4vO8_I8gvzQHTudc_JxJz-udxOo9-qUUU