НА БУКОВИНІ ОГОЛОСИЛИ НАДЗВИЧАЙНУ СИТУАЦІЮ ЧЕРЕЗ COVID-19

Два підтверджені випадки коронавірусної інфекції на території Чернівецької області дає обласній владі підстави для того, щоб запровадити з 14 березня надзвичайну ситуацію на Буковині.

Про це у своєму відеозверненні ввечері 13 березня повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, пише molbuk.ua

 

“Ми повинні з вами усвідомити, що ефективний захід – це максимально соціально відповідальна поведінка і недопущення масового скупчення населення на обмеженій території”, – сказав голова ОДА.

Посадовець звернувся до жителів Чернівецької області, закликавши “поглянути на ситуацію, яка розгортається в європейських країнах”.

“Ми можемо вчитися на чужих помилках. Ми повинні застосовувати діючу нормативно-правову базу в Україні, і зробити всі відповідальні кроки для того, щоб унеможливити швидке поширення. Інфекція поширюється дуже швидко. Тому, вона є невідчутною. Вона невидима. Але ми її усвідомлюємо. І просимо всіх без винятку мешканців Чернівецької області максимально залишатися вдома і займатися домашнім господарством”, – сказав чиновник.

Голова ОДА додав, що з 14 березня на всій території Чернівецької області буде обмежено режим роботи усіх ринків за винятком продуктових секторів.

“Продукти харчування повинні бути доступні. Всі інші – будівельні гіпермаркети, супермаркети, торгівельні центри повинні також зрозуміти, що йдеться про життя і здоров’я людей. Тому кілька тижнів, до третього квітня – прошу вас солідарності, громадянської відповідальності. Ці заходи – заради однієї мети: допомогти зберегти здоров’я і життя буковинців”, – сказав Сергій Осачук.

Раніше повідомлялося, що обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій посилила обмежувальні заходи на Буковині.

Як відомо, на Буковині офіційно підтверджені два випадки коронавірусної інфекції. Станом на сьогодні ще восьмеро пацієнтів госпіталізовані в обласну клінічну лікарню з підозрами на коронавірус.

peredplata