На Буковині вкрали міст через Прут у Глиниці

Він був розібраний, порізаний і зданий на металобрухт. Велика частина колишнього Вижницького району і Сторожинецького району відрізані від області, і міст, до речі, мав для них стратегічне значення. Він готувався під капітальний ремонт за 37 мільйонів гривень.
 
Зараз говорять для того, щоб побудувати новий міст, потрібно буде як мінімум півмільярда. Звичайно, цих грошей не буде.
 
Старий міст вкрадений, я говорю це з повною відповідальністю. Він вкрадений і з ним вкрадено кілька мільйонів гривень. І шкода, що в Чернівецькій області немає чесних прокурорів, немає чесного СБУ, немає чесних поліцейських, які б могли розслідувати і все-таки знайти тих злодіїв, які вкрали міст.
 
Не забувайте, міст мав стратегічне військове значення. Його крадіжка – це диверсія, і сьогодні не потрібно диверсійних груп для того, щоб руйнувати, підривати мости.
 
Отакі горе-чиновники злодії в Чернівецькій області: самі роблять диверсії, самі й знищують мости стратегічного і військового значення.
 
Тому злодії прирівнюються до ворогів України і повинні відповідати за всією суворістю українського закону. Їх можуть навіть і розстріляти за законами війни.
 
Але навряд чи хтось буде відповідати. Тому що самі ті, хто від партії Зеленського тепер при владі, скоро втечуть. А інші прийдуть на голе місце, і ніхто вже відповідати ні за що не буде, і моста також не буде.
 
А що буде? ЧАС покаже…