У Канаді випустили парфум “Слава Україні!”

 Частину грошей від продажу перерахують НБУ
«Канадський бренд Meleg Perfumes випустив парфум “Слава Україні”, щоб показати свою підтримку українському народу у боротьбі з російською агресією. Вартість флакона з патріотичним ароматом – 200 канадських доларів.
Виробник зазначив, що з кожної проданої пляшечки парфуму 50 канадських доларів буде направлено до Національного банку України. Відповідний товар з’явився на сайті бренду, пише Оглядач.
В описі нового аромату йдеться: «Ми створили «Слава Україні», бо хочемо підтримати озброєну боротьбу України. Українці – єдині, хто зупиняє Росію від вторгнення до іншої Європи, і перемога – єдиний вихід».
На флаконі, як можна побачити на фото, зображений золотий тризуб, картина зі соняшниками та дівчиною із хлібом. На звороті – синьо-жовтий прапор. Такий дизайн був вибраний недарма. Автори хотіли наголосити на важливості України у забезпеченні всього світу зерном та пшеницею, що стало неможливим через війну з РФ і може призвести до голоду у багатьох регіонах земної кулі.
«Слава Україні» – це композиція з нотами кольору липи, лайма, дині та солодкого меду, що, за словами автора, асоціюється із пахощами українського літа.»

peredplata