Конструктор сайтів uKit: можливості та переваги

Функції та особливості

Переваги та недоліки

https://text.ru/antiplagiat/6321c05c50849

Title: Конструктор сайтів uKit – універсальний інструмент для вебмайстрів

Description: Конструктор сайтів uKit відмінно підходить як новачкам, так і досвідченим розробникам інтернет-ресурсів. У ньому є все, що потрібно для створення будь-якого проекту – від простої візитки до багатосторінкового магазину.

Конструктор сайтів uKit: можливості та переваги

Конструктор сайтів uKit можна сміливо назвати універсальним. Він підходить як новачкам, так і професійним розробникам бізнес-проєктів. Простий та ефективний інструмент використовується для створення візиток, лендінгів, портфоліо, а також блогів та магазинів, для чого передбачений додатковий функціонал.

Функції та особливості

Зазвичай у ліцензованих казино гральні автомати представлені у величезній кількості. Те ж саме можна сказати про uKit: шаблонів дуже багато − понад 500 варіантів, і всі вони адаптивні. Кількість тематик перевищує чотири десятки. Макети сторінок зібрані з віджетів, набору яких достатньо для будь-якого комерційного сайту. Найцікавіші – калькуляція послуг, спойлер і таймлайн, що їх можна легко налаштувати. Одним кліком сайт адаптується для показу користувачам із поганим зором. присутні анімації, гнучкі налаштування шрифтів та кольорів за схемами. Мобільна та десктопна версії регулюються окремо, є підтримка динамічного тексту. Щодо інших можливостей конструктора, то вони такі:

  • два віджети магазину – вбудований (простий із стандартними опцями) та Ecwid (потужний із розширеними можливостями);
  • механізм для налаштування спливаючих вікон;
  • показ повідомлень та форм, можливість прикріпити кошик для оплати послуг;
  • підтримка CRM, соцмереж, онлайн консультацій, поштових розсилок, зворотного зв’язку, статистики пошуковиків тощо;
  • автоматичне підключення до домену сертифікату SSL;
  • аналіз готовності ресурсу до просування та поради початківцям.

Цікава особливість uKit − модуль, що майже без участі майстра налаштовує та запускає рекламу в Yandex і Google. Сайти, створені на uKit, функціонують швидко, сторінки відкриваються миттєво.

Переваги та недоліки

До переваг конструктора відносяться всі його інструменти, а також той факт, що він дозволяє швидко розробити проєкт із нуля, не маючи глибоких знань. Сервіс відмінно підходить підприємцям і блогерам, адже в ньому є блоговий модуль. Слід відзначити реально працюючу технічну підтримку, яка оперативно допомагає вирішувати проблеми.

Мінуси також є: це деяка схожість шаблонів, але це не заважає створювати якісні сайти. Щодо вартості, то вона цілком доступна:

  1. Мінімум – 3,5 доларів/місяць. Усі інструменти, необмежена кількість сторінок.
  2. Базова – 7 дол/місяць. Додаткові функції − розширена статистика, доступ до шаблонів преміям, відсутність реклами сервісу, підтримка через онлайн чат.
  3. Про – 10,5 доларів/місяць. Професійна версія – інтеграція в сайт власного коду, створення своє палітри кольорів.

Конструктор можна безкоштовно використовувати протягом двох тижнів без обмеження функціоналу, що дозволяє протестувати та оцінити його можливості.

 

peredplata